Apartamenty Aston Martin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Brytyjski producent luksusowych, sportowych aut wchodzi na rynek nieruchomości. Firma zamierza wybudować w Miami 66-piętrowy luksusowy apartamentowiec.

Aston Martin to synonim luksusu. Wystarczy wspomnieć, że samochodami tej marki jeździł sam James Bond. Srebrny DB5 produkcji Aston Martin, wyposażany w różne gadżety, pojawił się w filmach o słynnym agencie 007 już w 1964 roku. Rok temu Aston Martin postanowił poza produkcją super aut zająć się także nieruchomościami. Firma rozpoczęła w Miami budowę luksusowego apartamentowca.

Apartamenty Aston Martin

Aston Martin postanowił poza produkcją super aut zająć się także nieruchomościami.

Apartamenty Aston Martin

Za mieszkanie w budynku Aston Martin trzeba zapłacić od 600 tysięcy do 50 milionów dolarów.

Budynek ma być gotowy w 2021 rok, jednak już dziś można kupić jeden z zlokalizowanych w nim apartamentów. Niestety luksus ma swoją cenę. Za mieszkanie trzeba zapłacić od 600 tysięcy do 50 milionów dolarów. W prestiżowym apartamentowcu znajdzie się 391 wyjątkowych lokali. Ich lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieli SPA z basenem zewnętrznym i wewnętrznym, salon piękności, salon fryzjerski, siłownię z ringiem bokserskim a także pokój do treningów golfowych. W budynku nie zabraknie także kina oraz galerii sztuki.

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj