Elegancki koc – idealny prezent dla pracowników i kontrahentów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przed Bożym Narodzeniem polskie firmy tradycyjnie przygotowują upominki dla swoich pracowników, kontrahentów i klientów. Do paczek coraz częściej trafiają eleganckie koce, które idealnie wpisują się w świąteczny klimat.

Jak wynika z raportu GoldenLine „Święta w polskich firmach” ponad połowa respondentów deklarowała, że otrzyma od pracodawcy prezenty lub dodatkowe benefity z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z roku na rok odsetek obdarowywanych zwiększa się. Rosną także świąteczne budżety. Jak wynika z badania „Plany Pracodawców” przygotowanego przez firmę Randstad wyraźnie rośnie liczba przedsiębiorców, którzy na inicjatywy związane ze świętami Bożego Narodzenia wydadzą od 100 do 300 zł na jednego pracownika.

Pracodawcy organizują przede wszystkim przedświąteczne spotkania dla swoich zespołów. Z roku na rok rośnie jednak liczba przedsiębiorców, którzy decydują się na okolicznościowe premie. Wiele firm postanawia również obdarować swoich pracowników prezentami. Bożonarodzeniowe paczki to także popularna forma wyrażenia pamięci o kontrahentach i klientach firmy.

Co włożyć do paczki?

Elegancki koc - idealny prezent dla pracowników i kontrahentów

Jednym z najpopularniejszych obecnie prezentów świątecznych dla współpracowników firm są kosze świąteczne. Zazwyczaj znajdziemy w nich słodycze, dobrą kawę, zestaw herbat, nalewki czy wina. Zaletą takiego prezentu jest jego dostępność oraz stosunkowo niska cena. Kosze podarunkowe można znaleźć niemal w każdym sklepie. Kosz świąteczny jest bardzo powszechnym prezentem, a co za tym idzie mało oryginalnym. Podobnie jest z ozdobami świątecznymi z logo firmy, które zazwyczaj trafiają na półkę i pokrywają się kurzem.

Dobrym i funkcjonalnym pomysłem na prezent dla współpracowników firmy są gadżety elektroniczne opatrzone logiem danego przedsiębiorstwa. Jednak na ten rodzaj prezentu musimy przeznaczyć stosunkowo duże środki finansowe. W ostatnich latach na popularność zyskują tekstylia. Świetnym pomysłem, ostatnio coraz częściej wybieranym przez liczące się firmy, jest obdarowanie klientów lub współpracowników eleganckim kocem, na którym zajdzie się logo firmy. Ciepły i miły koc idealnie wpisuje się w świąteczny klimat, jest też bardzo praktycznym prezentem.

Szukaj sprawdzonych dostawców

www.red-lychee.pl - najlepsze koce i pledy

Elegancki koc – idealny prezent dla pracowników i kontrahentów

Częstym dylematem podczas tworzenia świątecznej paczki jest stosunek ilości do jakości. Coraz więcej firm przekonuje się, że warto jest postawić na produkty renomowanych producentów. Lepiej jest wybrać mniej elementów, ale wyższej jakości, niż wiele, ale o wątpliwym pochodzeniu. Dlatego tak istotny jest wybór dostawcy produktów świątecznych.

Jeśli zdecydujmy się na zakup eleganckiego koca warto skorzystać z oferty firmy Koceo – jednego z największych dostawców koców, stylowych pledów, oryginalnych narzut oraz eleganckich poduszek dekoracyjnych. Koceo to także internetowy sklep (www.koceo.pl) posiadający niezwykle bogatą ofertę powyższych produktów z najróżniejszych materiałów, charakteryzujących się dużym przedziałem cenowy. Na Koceo.pl znajdziemy zarówno szeroką ofertę produktów premium, wykonanych z najlepszych gatunkowo naturalnych materiałów, takich jak wełna, bawełna czy kaszmir, jak i koce z niższego przedziału cenowego, wykonane z akrylu, poliestru, czy polaru.

Koceo specjalizuje się także w przygotowywaniu spersonalizowanych produktów. Koce mogą posiadać metki logo firmy lub przy pakowaniu zostać elegancko obwiązane spersonalizowaną wstążką. Z oferty firmy regularnie korzystają największe firmy reklamowe i eventowe zamawiające koce i pledy dla swoich klientów. Koceo realizuje zlecenia dla hoteli, szpitali, wielu gabinetów lekarskich, przedszkoli i żłobków.

Udostępnij:

Skomentuj