Emporio Armani Caffe w Mediolanie w nowej odsłonie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Giorgio Armani otwiera ponownie swoją mediolańską kawiarnię. Lokal został odnowiony i zyskał nowy wygląd, zgodny z najnowszymi trendami.

Marka Armani zadebiutowała w gastronomi już w 1998 roku. Pierwsza restauracja sygnowana nazwiskiem włoskiego projektanta mody powstała w Paryżu. W kolejnych latach pojawiły się kolejne, w Tokio, Dubaju, Monachium, Bolonii, Hong Kongu oraz w Mediolanie. Emporio Armani Caffe w Mediolanie działa od 19 lat. W tym roku lokal został zupełnie odmieniony. Na parterze powstała duża kawiarnia, w której można skosztować świeżo przygotowanych wypieków oraz część wypoczynkowa, w której można zjeść lunch lub wypić aperitif.

Emporio Armani Caffe

Emporio Armani Caffe

Na pierwszym piętrze znajduje się natomiast restauracja z nowym „barem szampańskim”. W nowym wystroju lokalu można odnaleźć elementy Armani/Casa, nowej filozofii estetycznej marki, która koncentruje się na prostych liniach i doskonałych proporcjach, wzbogaconych o cenne materiały, wyrafinowane wykończenia i eleganckie tkaniny. Lokal po odświeżeniu prezentuje się naprawdę bajecznie. Zobaczcie zresztą sami na poniższym filmie.

Udostępnij:

Skomentuj