James Bond ma nowy luksusowy zegarek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Omega zaprezentowała najnowszy zegarek agenta 007, który pojawi się w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda. Będzie nim Omega Seamaster Diver 300M 007 Edition. Zegarek jeszcze przed filmową premierą trafi do regularnej sprzedaży.

Już w kwietniu 2020 roku na kinowych ekranach będzie można zobaczyć kolejną część przygód agenta 007. Film „No Time To Die” wyreżyserował Cary Joji Fukunaga, a w głównych rolach, poza Danielem Craigiem, zobaczymy także Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Bena Whishawa, Léę Seydoux oraz Rami’ego Maleka. W najnowszej odsłonie perypetii Bonda agentowi jak zwykle oprócz pięknych kobiet i szybkich samochodów towarzyszyć będą także luksusowe gadżety m.in. zegarek marki Omega, która od 1995 roku znajduje się na nadgarstku agenta.

www.PremiumMagazine.pl - Nowy Zegarek Bonda

Tym razem James będzie nosić model Seamaster Diver 300M 007 Edition. Jak informuje Omega czasomierz został zbudowany z myślą o potrzebach wojskowych, a przy jego projektowaniu brał udział sam Daniel Craig i producenci filmu „No Time To Die”. – Pracując z Omegą zdecydowaliśmy, że najlepszy dla żołnierza będzie lekki zegarek – mówi Daniel Craig. – Zaproponowaliśmy kilka stylizacji i kolorów, aby nadać modelowi wyjątkowy charakter. Efekt końcowy prezentuje się niesamowicie.

www.PremiumMagazine.pl - Nowy Zegarek Bonda

Koperta najnowszej Omegi ma 42 mm i został wykonany z tytanu, który jak podkreślają producenci zegarka jest niezwykle lekki dzięki czemu idealnie nadaje się dla tajnego agenta. Materiał został także używany w bransolecie, która dodatkowo posiada innowacyjną regulowaną klamrę. Aby jeszcze bardziej zredukować ciężar zegarka, wykorzystano aluminiowy bezel w kolorze brązowym.

www.PremiumMagazine.pl - Nowy Zegarek Bonda

Limitowany charakter zegarka podkreśla specjalny numer, który znajdziemy na odwrocie tarczy. „0552” to numer kodowy określający personel marynarki wojennej, przy czym „923 7697” to numer zegarka nurka. Widoczna dalej litera „A” oznacza model wyposażony w zakręcaną koronkę, a „007” odwołuje się do numeru licencji na zabijanie, należącej do Jamesa Bonda. Wreszcie liczba „62” to rok pierwszego filmu o Jamesie Bondzie. Omega Seamaster Diver 300M 007 Edition trafi do butików w lutym 2020 roku.

Udostępnij:

Skomentuj