Łóżko premium dla miłośników kina

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Włoska firma Hi-interiors stworzyła niezwykłe, wielofunkcyjne i inteligentne łóżko. HiBed, bo o nim mowa, wyposażono w projektor z ekranem i głośniki oraz funkcje zapewniające lepszy sen.

Za koncepcję HiBed odpowiada włoski projektant i architekt Fabio Vinella. Stworzone przez niego łóżko idealnie nadaje się nie tylko do spania, jest przystosowane także do czytania, oglądanie filmów oraz do pracy. Rama tego mebla ma wmontowane oświetlenie. Użytkownik może wybierać spośród kliku rodzajów światła m.in do czytania lub do wieczornego relaksu.

Inteligentne łóżko - www.premiummagazine.pl

Łóżko ma także wbudowaną funkcję budzenia – wykorzystującą poranne informacje lub prognozę pogody oraz wysuwany stolik do pracy. Największą jednak jego zaletą jest projektor 4k i wysuwany 70-calowy ekran idealny do wieczornego oglądania filmów. HiBed jest dodatku zintegrowane z aplikacją, która zbiera dane dotyczące czasu, który poświęcamy na sen, jakości powietrza w pomieszczeniu czy aktualnej masy ciała użytkownika.

Inteligentne łóżko - www.premiummagazine.pl

Ile kosztuje to cacko? Tego jeszcze nie wiadomo. Jak na razie na stronie producenta można wpisać się na listę oczekujących na złożenie zamówienia. Ceny poprzedniego modelu, HiCan zaczynały się od około 40 tysięcy dolarów. Więcej informacji na temat inteligentnych łóżek firmy Hi-interiors można znaleźć na stronie www.hi-interiors.com/hi-bed/

www.koceo.pl - Koceo, Pledy, Narzuty

Reklama

Udostępnij:

Skomentuj