Luksusowa rezydencja gwiazd na sprzedaż

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

24,995 milionów dolarów kosztuje luksusowy dom w Beverly Hills należący do piosenkarki Gwen Stefani. Przed Gwen Stefani w rezydencji mieszkała m.in. Jennifer Lopez.

Posiadłość o nazwie „The Summit” Gwen Stefani kupiła w 2006 roku razem z byłym mężem Gavinem Rossdale. Para zapłaciła wówczas za rezydencje 13,25 mln dolarów. Nieruchomość trafiła ponownie na sprzedaż w 2017 roku z ceną 35 mln dolarów. Niestety do dnia dzisiejszego nie znalazła nabywcy, dlatego właścicielka zdecydowała się obniżyć cenę o okrągłe 10 mln.

„The Summit” mieści się na zamkniętym osiedlu w północnej części Beverly Hills. Posiadłość ma powierzchnię około 1400 metrów kwadratowych. Na terenie znajdują się dwa, niedawno odrestaurowane budynki. Większy z domów posiada siedem sypialni, 10 łazienek oraz ogromny salon z kuchnią i jadalnią. Za nowoczesny wystrój wnętrz odpowiada dekoratorka Kelly Wearstler, znana z dekoracji luksusowych hoteli i mieszkań celebrytów. Mniejszy dom, przeznaczony dla gości, posiada siłownię z sauną oraz SPA. W ogrodzie posiadłości znajdziemy basen, kort tenisowy, taras i bar.

Udostępnij:

Skomentuj