Luksusowy nocleg w otoczeniu rekinów i raf koralowych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na jednej z wysp Malediwów powstała pierwsza na świecie podwodna willa. Luksusowy Hotel The Muraka, bo o nim mowa, znajduje się 5 metrów pod powierzchnią Oceanu Indyjskiego.

Hotel The Muraka został otwarty w listopadzie 2018 roku i od pierwszego dnia cieszy się niezwykłą popularnością. Willa jest połączona długim pomostem z luksusowym hotelem Conrad Maldives Rangali Island. Oba obiekty należą do sieci Hilton. – Ukończenie The Muraka jest moim osobistym życiowym osiągnięciem – mówi Ahmed Saleem, dyrektor Crown Company oraz główny architekt i projektant rezydencji. – Po latach pracy jesteśmy dumni z ostatecznego wyglądu willi i jej wyjątkowej oferty.

Luksus na i pod wodą

Dwupoziomowa rezydencja The Muraka posiada na górnym piętrze salon oraz zewnętrzną werandę. Do dna oceanu przylega łazienka, sypialnie oraz część pokoju dziennego, będąca szklaną kopułą zanurzoną w wodzie, dzięki czemu w każdej chwili można bez problemu podziwiać podwodny świat. Goście The Muraka mają do dyspozycji także siłownię, kuchnię, bar i jadalnię. Dodatkowo na górnym poziomie willi znajduje się basen i miejsce widokowe, z którego można oglądać wschody i zachody słońca. Aby podkreślić luksusowy standard podwodnego apartamentu przydzielony jest do niego lokaj, szef kuchni oraz trener fitness. Goście otrzymują także pakiet na zabiegi SPA oraz narty wodne. Hotel The Muraka cieszy się ogromnym zainteresowaniem – wolne terminy do rezerwacji są dopiero za pół roku, mimo że za spędzenie tu nocy trzeba zapłacić 50 tys. dolarów.

Udostępnij:

Skomentuj