Nowy Mercedes CLA Coupé

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nowy Mercedes-Benz CLA Coupé łączy w sobie sportową sylwetkę z najnowszymi, inteligentnymi rozwiązaniami technicznymi. Dostawy nowego auta rozpoczną się w już maju.

Trzeba to powiedzieć. CLA Coupé zachwyca wyglądem. Połączenie łukowatej linii dachu i bezramkowych okien w drzwiach nadaje autu wyjątkowo dynamiczny charakter. Z przodu uwagę zwracają „rekini nos” oraz długa pokrywa silnika z charakterystycznymi wybrzuszeniami. Sportową prezencję modelu podkreślają dodatkowo szeroko rozstawione koła, z frontami obręczy zrównanymi z krawędziami nadkoli. Do tego wszystkiego dochodzi iście awangardowe wnętrze. Znajdziemy w nim intuicyjny interfejs z systemem multimedialnym MBUX – zdolnym do przyswajania zwyczajów użytkownika. System można indywidualizować i rozbudowywać zgodnie z własnymi preferencjami, a nowy asystent wnętrza MBUX sprawia, że wiele funkcji pojazdu można obsługiwać za pomocą gestów.

Nowy Merecdes CLA Coupe (3)

Połączenie łukowatej linii dachu i bezramkowych okien w drzwiach nadaje autu wyjątkowo dynamiczny charakter.

Standardowa specyfikacja nowego CLA Coupé (wersje 180 i 180 d) obejmuje m.in. system multimedialny MBUX z panelem dotykowym, wielofunkcyjną kierownicę obszytą skórą, kamerę cofania, 16-calowe obręcze z lekkich stopów oraz pakiet wizualny i oświetleniowy. Mocniejsze odmiany seryjnie oferują także elementy linii Style, reflektory LED oraz 17-calowe felgi.

Nowy Merecdes CLA Coupe (2)

Ceny modelu CLA Coupé startują od 125 300 zł za wariant CLA 180

Ceny modelu CLA Coupé startują od 125 300 zł za wariant CLA 180 z benzynowym silnikiem turbo o mocy 136 KM i 200 Nm maksymalnego momentu obrotowego oraz 6-biegową przekładnią manualną. Zużycie paliwa w aucie w cyklu łączonym wynosi 5,5–5,7 l/100 km, a emisja CO2 jest na pozimowe 125–130 g/km. Dostawy nowego auta rozpoczną się w maju, ale już dziś ruszają zapisy na model u dilerów Mercedes-Benz.

Nowy Merecdes CLA Coupe (01)

Dostawy nowego auta rozpoczną się w maju, ale już dziś ruszają zapisy na model u dilerów Mercedes-Benz.

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj