O portalu

Premium Magazine to portal opiniotwórczy publicystyczno-informacyjny poświęcony zagadnieniom motoryzacji, nieruchomości, mody, sportu i kultury. W portalu można znaleźć najnowsze informacje na temat ciekawych wydarzeń, miejsc, interesujących marek i produktów o charakterze premium.

Premium Magazine jest dedykowany osobom, które z wymienionymi zagadnieniami, a w szczególności w wersji premium, mają styczność w życiu codziennym i tym, które, związane są z nią zawodowo. Wiele cennych informacji znajdą tu osoby, propagujące zdrowy styl życia, przywiązujące wagę do dobrej jakości produktów i chcą być na bieżąco z trendami.

Z uwagą przyglądamy się nowym trendom na rynku motoryzacyjnym i nieruchomości. Przyglądamy się modzie, znanym lub nowym markom i ich produktom, czy kolekcjom. Porównujemy jakość produktów i testujemy materiały, z których te produkty są zrobione. Śledzimy zwiększającą się świadomość polskich konsumentów, ich odczucia estetyczne, przywiązywanie wagi do dobrej jakości.

Docieramy do przedstawicieli i osób reprezentujących firmy i marki z sektora premium. W portalu nie brakuje wywiadów ze znanymi postaciami bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanymi w wyżej wymienione branże.

Misją portalu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów oraz udostępnianie rzetelnych analiz, opinii i rankingów.