Omega wprowadza nową kolekcję okularów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Producent kultowych szwajcarskich zegarków wypuścił właśnie kolejną edycję wyjątkowych okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn i kobiet.

Nowa linia okularów jest efektem współpracy marki Omega z włoską firmą Marcolin Eyewear. Wszystkie modele są inspirowane zegarkami szwajcarskiej marki, powstały z tych samych luksusowych materiałów co czasomierze i mają podobną kolorystykę i design. Wszystko po to aby fani Omegi mogli bez problemu zobaczyć harmonię między okularami przeciwsłonecznymi a zegarkami, które noszą.

www.PremiumMagazine.pl - Okulary Omega

www.koceo.pl - Koceo, Pledy, Narzuty

Reklama

– Omega zawsze była synonimem doskonałości i mody – komentuję premierę linii nowych okularów, Raynald Aeschlimann, prezes i dyrektor generalny Omegi. – Nowa seria okularów dzięki nowoczesnej kreatywności i wyjątkowemu stylowi kontynuuje tego ducha. Wszystkie okulary posiadają znane znaki naszych kultowych zegarków i jestem bardzo dumny z ich wprowadzenia na rynek.

www.PremiumMagazine.pl - Okulary Omega

Wraz z rosnącym sukcesem gamy okularów szwajcarskiej marki, Omega rozszerzyła także swoją dystrybucję na nowych niezależnych sprzedawców detalicznych, a także na własne butiki korporacyjne i sklep internetowy.

www.PremiumMagazine.pl - Okulary Omega

Udostępnij:

Skomentuj