Tajny agent w aucie od Porsche

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Porsche Mission E gra jedną z głównych ról w nowym, animowanym filmie familijnym Playmobil. Koncepcyjny pojazd to prototyp pierwszego całkowicie elektrycznego modelu Porsche – Taycan, który zadebiutuje już we wrześniu 2019 roku.

W filmie eleganckim, białym Mission E porusza się tajny agent Rex Dasher. To nie pierwszy wspólny projekt Porsche i Playmobil. Obie firmy już od kilku lat wspólnie tworzą zestawy do gier i współpracują w dziedzinie marketingu.

Porsche i Plamobil - www.PremiumMagazine.pl

– Porsche było pierwszym licencjonowanym produktem Playmobil – mówi Kjell Gruner, dyrektor marketingu Porsche AG. – Od tamtej pory co roku wprowadzamy nowy, starannie zaprojektowany zestaw, a każdy z nich spotyka się z entuzjastycznymi reakcjami dzieci, młodzieży i ich rodziców. Teraz ta współpraca zostanie zwieńczona filmem.

„Playmobil: Film” to opowieść o dziewczynie imieniem Marla, która musi odnaleźć swojego młodszego brata Charliego po tym, jak chłopiec znika w animowanej krainie Playmobil. W czasie podróży przez nowe światy Marla spotyka tajnego agenta Rexa Dashera. Wspólnie bohaterowie pokonują wielkie wyzwania i odkrywają, że mogą odnieść sukces w niemal wszystkim – jeśli tylko uwierzą w siebie.

Porsche i Plamobil - www.PremiumMagazine.pl

Reżyserem filmu jest Lino DiSalvo, twórca „Krainy lodu”. Specjalne pokazy „Playmobil: Film” odbyły się kilka dni temu w Porsche Museum, w ramach wakacyjnego programu dla dzieci Porsche4Kids. Polska premiera produkcji odbędzie się 23 sierpnia 2019 r.

Udostępnij:

Skomentuj