Porsche zaprasza na prestiżowe szkolenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcesz przejechać się najnowszymi samochodami Porsche i to jeszcze pod okiem najlepszych instruktorów? Masz na to szansę. Niemiecka marka produkująca luksusowe auta zaprasza na wyjątkowe szkolenia z cyklu Porsche Experience.

Porsche Experience to unikalne połączenie doskonalenia techniki jazdy pod okiem najlepszych instruktorów z emocjami, jakie zapewnia testowanie sportowych aut w ich naturalnym środowisku czyli na torze wyścigowym. W tym roku do dyspozycji uczestników szkoleń będzie aż 40 samochodów, czyli niemal cała gama modelowa Porsche: od nowych 718 Cayman T i 911 (992) przez 911 GT3 aż po mocarne odmiany czterodrzwiowych modeli – Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo oraz Cayenne Turbo. Jak zapewnia Porsche szkolenia skierowane są nie tylko do właścicieli samochodów tej marki – może wziąć w nich udział każdy, kto chce podnieść swoje kwalifikacje za kierownicą, przesunąć własne limity i z bliska poznać DNA kultowej marki z Zuffenhausen.

38 dni treningów

Porsche Experience - Premium Magazine Polska

W kalendarzu Porsche Experience zaplanowano aż 38 dni treningów, realizowanych w maju, sierpniu i we wrześniu. Tradycyjnie, szkolenia odbywać się będą na najnowocześniejszym torze wyścigowym w Polsce – Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Uczestnicy eventu będą mieli do wyboru kilka programów szkoleniowych. Obok jednodniowego „Porsche On Track” z testami całej gamy modelowej Porsche i próbą sprawnościową w slalomie (1230 Euro brutto za osobę) oferta obejmuje serię „Porsche Track Experience”, dla kierowców z mniejszym lub większym doświadczeniem za kierownicą aut Porsche – cena od 1845 do 3936 Euro brutto za osobę. Dodatkową atrakcją zaawansowanych szkoleń mają być konkurencje indywidualne i drużynowe z elementami rywalizacji pomiędzy uczestnikami.

Poczuj się jak rajdowiec

Porsche Experience - Premium Magazine Polska

Co więcej, w ramach sierpniowo-wrześniowej tury szkoleniowej odbędzie się kameralne szkolenie z jazdy wyścigowej – 718 Cayman GT4 Clubsport Training. Jego uczestnicy będą jeździć samochodami w specyfikacji GT4 i przygotowywać się do startu w wyścigach pucharowych. Każdy przejazd zostanie przeanalizowany z wykorzystaniem telemetrii i skonsultowany z instruktorem oraz z zespołem. To formuła adresowana  do bardziej zaawansowanych kierowców, którzy poza umiejętnościami, wykazać się mogą także pokaźnym stanem konta. Za szkolenie trzeba bowiem zapłacić 6150 Euro brutto.

Porsche z myślą o niepełnosprawnych

Porsche Experience - Premium Magazine Polska

W tym roku niemiecka marka zaprasza także na szkolenie Young Driver Academy, przeznaczone dla osób niepełnoletnich. Aby wziąć w nim udział trzeba mieć min. 14 lat oraz min. 140 cm wzrostu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję osobiście przejechać się Porsche 911 po nitce toru oraz na płycie poślizgowej, a także pokonać slalom za kierownicą modelu 718. Dodatkową atrakcją będzie przejazd „wyścigową taksówką” w roli pilota – wóz poprowadzi profesjonalny instruktor. Szkolenie obejmuje również specjalny trening przygotowawczy, uwzględniający ocenę kondycji, zręczności i czasu reakcji. Jego koszt to 200 euro netto za osobę.

Więcej informacji o szkoleniach można znaleźć na stronie internetowej www.porscheexperience.pl.

Udostępnij:

Skomentuj