Poznaj nowego Lexusa LC Convertible

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na targach North American International Auto Show 2019, w trzy lata po spektakularnym debiucie coupé LC w Detroit, który odbił się szerokim echem w całej branży motoryzacyjnej, odbyła się premiera koncepcyjnego Lexusa LC Convertible. Jak podkreśla marka nowy model to kolejny milowy krok w historii Lexusa.

Koncepcyjny Lexus Convertible to roadster z otwartym dachem, który w mistrzowski sposób wzoruje się na coupé LC i ucieleśnia w sobie prawdziwe piękno. Każdą linię modelu LC Convertible poprowadzono tak, by budziła emocje — od mocno pochylonej przedniej szyby po niezwykle opływowe kształty tylnego schowka, który kryje składany dach. Jednak Lexus LC Convertible przyciąga kierowców i pasażerów nie tylko wyrafinowaną stylistyką nadwozia, ale także uwodzicielską kabiną, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

Lexus LC Convertible

Wykończone białą skórą wnętrze potęguje wrażenie luksusu, a żółte przeszycia uatrakcyjniają kabinę odrobiną koloru, akcentując subtelną elegancję całości.

W modelu LC znajdziemy absolutnie wszystko — od komfortowych, idealnie wyprofilowanych foteli po kształt i rozmieszczenie przełączników i przycisków — zaprojektowano tak, by nawet najzwyklejsza podróż przebiegała wyjątkowo. Wykończone białą skórą wnętrze potęguje wrażenie luksusu, a żółte przeszycia uatrakcyjniają kabinę odrobiną koloru, idealnie akcentując subtelną elegancję całości. Zobaczcie zresztą sami. Czyż to auto nie prezentuje się znakomicie?

 

Przeczytaj także:
Lexus RX 450hL – Idealny SUV na rodzinne wakacje
Już jest. Zupełnie nowy Lexus RC F
Faceci w czerni jeżdżą Lexusem
Lexus Lounge na lotnisku w Brukseli
Luksusowy jacht Lexus LY 650

Udostępnij:

Skomentuj