Przytulanka od Diora za 3300 zł

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dior prezentuje nową ofertę pluszowych zabawek. Mięciutki słoń i żyrafa wykonane są z materiału Toile de Jouy, wykorzystanego także przez markę do stworzenia całej linii luksusowych dodatków.

Toile de Jouy to nic innego, jak nazwa płótna pochodzącego z francuskiej miejscowości Jouy, położonej pod Wersalem. Tkanina charakteryzuje się zdobieniami przedstawiającymi sielankowe scenki rodzajowe. Motyw ten powstał w 1760 roku. Wymyślił go farbiarz Christophe-Philippe Oberkampf zainspirowany zabawami na dworze Marii Antoniny. Toile de Jouy w wydaniu Diora zyskało nowoczesny charakter.

Pluszak Dior - żyrafa

Mięciutki słoń i żyrafa wykonane są z materiału Toile de Jouy, wykorzystanego także przez markę do stworzenia całej linii luksusowych dodatków

Tkaniny z nowej kolekcji zdobią dzikie zwierzęta takie jak tygrysy, niedźwiedzie czy żyrafy. Zwierzęce motywy znajdziemy także na nowych pluszakach. Zabawki utrzymane są w jasnych kolorach, biali i granatu. Słoń i żyrafa są sprzedawane osobno. Za mięciutką żyrafę trzeba zapłacić 470 funtów, Słoń kosztuje nieco drożej, jego cena to 660 funtów czyli 3300 zł. Sporo jak na pluszaka? No cóż, luksus ma swoją cenę.

Udostępnij:

Skomentuj