Robert De Niro otworzy w Warszawie luksusowy hotel

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Znany hollywoodzki aktor Robert De Niro wraz ze wspólnikami Nobu Matsuhisą i Meirem Teperem otworzą w Warszawie pięciogwiazdkowy hotel oraz słynną restaurację Nobu.

Nobu Hospitality, to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez Roberta De Niro i jego wspólników – producenta filmowego i cenionego szefa kuchni. Nowy, pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, przy ulicy Wilczej 7, którego właścicielem jest Tacit Investment.

Styl, elegancja i wyrafinowany smak

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

Historia marki Nobu zaczęła się pod koniec lat 80 w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Manhattanie. Lokal, oferujący wykwintne dania kuchni japońskiej w nowym wydaniu, szybko zyskał uznanie nie tylko największych gwiazd Hollywood, ale także klientów na całym świecie. Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedza 3 miliony gości rocznie. Wspólna wizja, dzięki której powstała pierwsza restauracja, pozwoliła założycielom Nobu stworzyć także sieć luksusowych hoteli. Oferują one swoim gościom najwyższej jakości obsługę i niezwykłe doznania kulinarne, dostarczając niepowtarzalnych wrażeń. Hotele Nobu od lat są odzwierciedleniem bezpretensjonalnej elegancji i oryginalnego wzornictwa.

Nobu już wkrótce w Polce

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy warszawski Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Obiekt ma wpisać się w otoczenie, odzwierciedlając zmieniającą się architekturę Warszawy. Jego zaprojektowanie powierzono uznanej polskiej pracowni Medusa Group.

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

– Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu – mówi Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels. – W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu.

Hotel Nobu w Warszawie zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem, markową Restaurację Nobu. Wartość projektu wynosi 100 mln PLN. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment.

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

– Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni – mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment – W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce. Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już na początku 2020 roku.

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

Hotel Nobu Warszawa - Premium Magazine Polska

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj