Sportowe auta zamiast rajstop i goździków

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Luksusowe samochody, szkolenie z szybkiej jazdy i pyszna kawa, tak będzie wyglądać na Donne e Macchine 2020 – pierwszym motoryzacyjnym spotkaniu dedykowanemu specjalnie dla kobiet, które 8 marca odbędzie się w Katowicach.

Inicjatywa Motorized Woman organizowana przy współpracy z konceptem La Squadra (restauracja i galeria) oraz torem Silesia Ring ma na celu zmienienie oblicza Dnia Kobiet. Święto, które do tej pory kojarzyło się z rajstopami i goździkami, tym razem ma stać się motoryzacyjną fetą, poświęconą tylko i wyłącznie kobietom. Pierwszy ryk sportowych aut, za których kierownicami siedzieć będą wyłącznie kobiety usłyszymy już o 10.00 pod La Squadra, w Katowicach.

– Samochód stał się dla nas poniekąd symbolem wolności i niezależności, bo dzięki niemu możemy jechać gdzie, kiedy, jak i z kim chcemy, trochę jak w życiu – mówi Karolina Szulęcka, Dyrektor marketingu Ferrari Katowice, Maserati Pietrzak, La Squadra oraz pomysłodawczyni inicjatywy Motorized Woman.

www.Premium-Magazine.pl - Donne e Macchine 2020

W czasie wydarzenia uczestniczki będą mogły poznać inne kobiety, podzielić się swoim doświadczeniem życiowym, biznesowym, jak i motoryzacyjnym, a także napić się kawy i obejrzeć wystawę zdjęć kobiet związanych z motoryzacją. W trakcie imprezy nie zabraknie oczywiście sportowych samochodów od Ferrari i Maserati zgromadzonych w galerii La Squadra.

Gwoździem programu będzie kawalkada w kierunku toru Silesia Ring, gdzie odbędą się szkolenia bezpiecznej i szybkiej jazdy dla kobiet pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każda z Pań jest mile widziana ze swoim dwuśladowym przyjacielem.

Udostępnij:

Skomentuj