Turniej polo przy steku i kieliszku wina

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Polo, jeden z najbardziej dynamicznych sportów świata, wyśmienite steki i butelka wina. Takie atrakcje są dostępne nie tylko w Argentynie.

W sobotę 30 listopada oraz 21 grudnia w podwarszawskim, ekskluzywnym ośrodku jeździeckim – Stajni Chojnów – odbędzie się „Tarde Argentina POLO”. Magazyn Premium Magazine Polska jest patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia.

Kibicowanie przy kieliszku wina

Turniej polo w Stacji Chojnów

W mieszczącej się w Stajni Chojnów restauracji organizowane są cykliczne „Tardes Argentinas” – Wieczory Argentyńskie, a w listopadowej i grudniowej edycji po raz kolejny we współpracy z Buksza Polo Club – pierwszym klubem polo w Polsce – odbędą się wieczory poświęcone tej pasjonującej grze. Mecze będą rozgrywane w nietypowej drewnianej, krytej ujeżdżalni, połączonej z restauracją. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmagania drużyn można podziwiać delektując się daniami ze specjalnego argentyńskiego menu i z kieliszkiem wina w ręce.

Odpowiednie nawet dla laików

Turniej polo w Stacji Chojnów

Polo to nie tylko bardzo drogi, ale też bardzo skomplikowany sport, który podlega wielu zasadom. Dzięki komentarzowi na żywo i specjalnemu pokazowi towarzyszącemu „Tarde Argentina Polo” nawet laicy będą mogli się dowiedzieć jakie są zasady gry, czym charakteryzuje się koń do polo i jak wygląda ta gra na świecie.

Turniej polo w Stacji Chojnów

Polo to sport nie tylko dla dorosłych i staje się co raz bardziej popularny wśród młodzieży. Właśnie dlatego 30 listopada odbędą się pierwsze zawody Buksza Polo Club „Under 18”. Natomiast 21 grudnia o zwycięstwo będą już walczyć dorośli – wieloletni gracze i zawodnicy polo.

Namiastka mistrzostw świata

Turniej polo w Stacji Chojnów

Stajnia Chojnów

Listopad i grudzień to idealny czas, żeby zapoznać się z tym prestiżowym sportem. Właśnie wtedy w Argentynie odbywają się mistrzostwa świata El Campeonato Argentino Abierto de Polo”. Poza tym to świetna okazja na oryginalne spędzenie wieczoru z przyjaciółmi w Andrzejkowej czy świątecznej aurze. To możliwość poznania ciekawych ludzi, czy skosztowania prawdziwej argentyńskiej kuchni. Wymagana jest rezerwacja miejsc: www.stajniachojnow.pl

Udostępnij:

Skomentuj