Wakacyjny luksus na wynajem – Airbnb Luxe

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Platforma Airbnb uruchomiła usługę „Airbnb Luxe”, umożliwiającą wynajem luksusowych domów i apartamentów. Do wyboru jest m.in. XVII-wieczny Chateau d’Estoublon, dom na plaży w meksykańskim Punta Mita czy zachwycająca willa na Bali.

Serwis Airbnb znany był do tej pory z oferowania pokoi i mieszkań do wynajęcia po bardzo przystępnych cenach, nawet w najdroższych miastach i regionach. Teraz firma postanowiła wyjść na przeciw bardziej wymagającym i zamożnym klientom. To właśnie dla nich powstała usługa Airbnb Luxe.

Rośnie zapotrzebowanie na wakacje premium

AirBnb Luxe - Premium Magazine Polska

Wprowadzenie Airbnb Luxe jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów Airbnb na luksusowe nieruchomości. W ubiegłym roku liczba rezerwacji w serwisie, o wartości co najmniej 1000 USD za noc, wzrosła o ponad 60 proc. Wzrost zainteresowania luksusowymi podróżami na platformie jest zgodny z szerszymi trendami. Rynek luksusowych podróży jest wart dziś już ponad 200 miliardów dolarów i zdaniem analityków będzie nadal zwyżkował.

Jest w czym wybierać

AirBnb Luxe - Premium Magazine Polska

Jak informuje Airbnb jej nowa usługa opiera się na głębokiej wiedzy na temat luksusowych podróży, którą firma zyskał dzięki przejęciu w 2017 roku Luxury Retreats. W serwisie możemy już znaleźć ponad 2 tys. starannie dobranych domów z całego świata. Każda lokalizacja przeszła rygorystyczną ocenę w ponad 300 kryteriach, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na Airbnb Luxe znajdziemy m.in. zamek we Francji, XVII-wieczny Chateau d’Estoublon, dom na plaży w meksykańskim Punta Mita czy zachwycającą willę na Bali w miejscowości Seminyak.

Dom to nie wszystko

AirBnb Luxe - Premium Magazine Polska

Luksusowe nieruchomości to jednak nie wszystko. Każdy kto rezerwuje nocleg za pomocą Airbnb Luxe otrzyma dostęp do dedykowanego, wysoce wyszkolonego opiekuna, który zadba o luksusowy przebieg całego wypoczynku. Klient będzie miał do dyspozycji także dodatkowe usługi, takie jak odbiór z lotniska, wypożyczenie samochodu, dostarczanie zakupów, opieka nad dzieckiem, a także usługi kamerdynera, kierowcy, konsjerża i osobiste sesje treningowe w prywatnej siłowni.

– Dzisiejszy luksusowy podróżnik pragnie czegoś więcej niż tylko wysokiej klasy zakwaterowania – twierdzi Brian Chesky, współzałożyciel Airbnb. – Szuka on doświadczeń, które sprawiają, że poczuje się spełniony i wyjątkowy. W Airbnb Luxe stosujemy to samo podejście, które stosowaliśmy od czasu uruchomienia Airbnb – tworzymy lokalne, autentyczne i magiczne chwile podczas podróży do niezwykłych miejsc – dodaje.

Udostępnij:

Skomentuj