Wyglądać jak James Bond

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Amerykański projektant mody Tom Ford stworzył kolekcje odzieży dla agenta 007, która prosto z kinowego ekranu trafiła do sprzedaży.

W ubraniach od Toma Forda Bond, grany przez Daniela Craiga, pojawił się w firmie „Spectre” z 2015 roku. Agent zaprezentował na ekranie zarówno wieczorowe i dzienne garnitury amerykańskiego projektanta jak i kurtki, lekkie koszulki polo oraz sporo odzieży casualowej. Ford zadbał o wszystkie szczegóły i wyposażył Bonda tak, aby miał stroje odpowiednie na każdą okazję oraz strefę klimatyczną.

James Bond Tom Ford

Ford zadbał o wszystkie szczegóły i wyposażył Bonda tak, aby miał stroje odpowiednie na każdą okazję oraz strefę klimatyczną.

Wszystkie ubrania, które agent nosił w „Spectre” trafiły na półki ekskluzywnego domu towarowym Harrods. Chętnych, którzy chcieli wyglądać jak Bond było tak dużo, że kolekcja wyprzedała się w ekspresowym tempie. W 2017 roku w w butikach Toma Forda oraz w Internecie pojawiła się ponownie kurtka, w której Bond pojawił się w „Spectre”. Jej koszt to 8500 zł. Kurtka, jak i wiele innych elementów odzieży Bonda z Spectre dostępne w sprzedaży są do dzisiaj. Całą kolekcję można zobaczyć tutaj.

Udostępnij:

Skomentuj