Zegarek dla fanów Queen

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Japońska marka zegarków we współpracy z Brianem Mayem, legendarnym gitarzystą grupy Queen, stworzyła limitowaną edycję czasomierzy.

www.PremiumMagzine.pl - Zegarek dla Fanów Queen

Brian May od wielu lat jest klientem i fanem Seiko, dlatego też japońska marka właśnie jego wybrała na „twarz” kolejnej limitowanej edycji swoich zegarków. Co ciekawe, czasomierze nie są dedykowane bezpośrednio legendarnemu muzykowi, ale nawiązują do jego gitary, zwanej Red Special, która została ręcznie wykonana przez samego Maya i jego ojca.

www.PremiumMagzine.pl - Zegarek dla Fanów Queen

– Bardzo się cieszę z powstania tego zegarka – mówi gitarzysta. – Jestem dumny, że instrument stworzony przed laty przeze mnie i mojego tatę zainspirował jego stworzenie.

Podczas swojej długiej kariery Brian May na gitarze Red Special stworzył brzmienie, które pomogło uczynić Queen jednym z najbardziej podziwianych zespołów rockowych na świecie. Podobnie jak gitara, muzykowi przez lata towarzyszył zegarek Seiko, który Brian kupił w trakcie swojej pierwszej trasy koncertowej w Japonii w latach 70.

www.PremiumMagzine.pl - Zegarek dla Fanów Queen

Tarcza nowego Seiko 5 Brian May ma tę samą czerwoną i czarną kolorystykę co Red Special oraz delikatny, drewnopodobny wzór, zbliżony wyglądem do korpusu gitary. Zaraz pod wskazówkami, umieszczono także nazwę instrumentu. Dodatkowo na zegarku znajdziemy podpis samego Briana. Limitowane Seiko 5 powstanie w liczbie 9000 egzemplarzy. Każdy sprzedawany będzie z czarnym, nylonowym paskiem, przypominającym pas od gitary. Zestawy zapakowane zostaną w specjalne pudełko, nawiązujące wyglądem do walizki na instrument. Znajdziemy w niej także pamiątkowy medalion, przypominający kostkę, której May używa na scenie. Limitowane Seiko 5 będzie kosztować 560 EUR.

Udostępnij:

Skomentuj