Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy i lodówka, którą zaprojektujesz sam

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w 2020 roku Samsung wypuści na europejski rynek nową linię urządzeń do zabudowy klasy premium, która obejmie piekarnik, zintegrowaną z okapem płytę indukcyjną, zmywarkę i lodówkę, którą będzie można zaprojektować według własnych potrzeb.

www.koceo.pl - Koceo, Pledy, Narzuty

Reklama

Pierwszym elementem nowej linii, którego premiera odbyła się podczas ostatnich targów IFA 2019, jest piekarnik Dual Cook Steam. Urządzenie pokazuje zupełnie nowe wzornictwo wśród piekarników Samsung. Jak podkreśla marka jest to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów, szukających urządzeń unikatowych i designerskich. Transparentna szyba nie stanowi już dominującej części w drzwiach piekarnika. Front Dual Cook Steam jest zaprojektowany w innowacyjny sposób – przeźroczysta część jest wąska i pionowa.

Dzięki temu urządzenie wygląda elegancko i intrygująco. Kolejnym nowym rozwiązaniem jest matowe wykończenie w kolorze satynowego grafitu, które idealnie pasuje do stylowych, nowoczesnych kuchni. Samsung Dual Cook Steam to także najnowsze technologie i wysoka funkcjonalność. Piekarnik umożliwia przyrządzania dwóch potraw jednocześnie w różnych temperaturach i trybach bez obawy o mieszanie się zapachów. Funkcja Dual Cook Steam pozwala na jednoczesne pieczenie np. z termoobiegiem w jednej komorze oraz przy użyciu pary w drugiej.

Zaprojektuj swoją lodówkę


Kolejnymi urządzeniami z nowej ekskluzywnej linii są lodówki BESPOKE. Urządzenia będą tworzone w personalizowany sposób w zależności od potrzeb i gustu indywidualnych użytkowników. Lodówka oferowana będzie w 8 różnych wersjach, od urządzeń jedno- do czterodrzwiowych. W przypadku frontu użytkownicy będą mogli wybierać spośród trzech różnych materiałów – metalu cotta, szkła satynowego i szkła glam – oraz wielu opcji kolorystycznych (m.in. szarej, granatowej, różowej, żółtej, białej lub miętowej). Oprócz koloru oraz rodzaju wykończenia użytkownicy będą mogli także spersonalizować wnętrze urządzenia. Jak podkreśla Samsung BESPOKE to przełomowa linia produktów AGD szytych na miarę, które pozwalają wyrazić osobowość użytkownika w zakresie designu oraz spełniają jego indywidualne potrzeby.

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj