Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wyjątkowo urządzane apartamenty, usługi zawsze pomocnego konsjerża, a do tego siłownia, w której czeka trener i spec od żywienia. Nic nowego? To prawda, ale przeczytaj i dowiedz się na co jeszcze mogą liczyć mieszkańcy Kingwood – londyńskiej inwestycji mieszkaniowej niedawno zrealizowanej przez miliardera Javad Marandi.

Przede wszystkim lokalizacja

Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

Kingwood mieści się kilka kroków od domu towarowego Harrods i ekskluzywnych sklepów przy Sloane Street.

Javad Marandi, brytyjski deweloper, już od lat z powodzeniem inwestuje w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Niedawno biznesmen postanowił stworzyć w Londynie luksusowy kompleks apartamentów dla wymagających klientów. Już sama lokalizacja kamienicy, w której znajdują się mieszkania, nadaje im wyjątkowego prestiżu. Kingwood mieści się bowiem przy 55 Hans Place, w sercu luksusowej dzielnicy Knightsbridge, kilka kroków od najsłynniejszego na świecie domu towarowego Harrods i ekskluzywnych sklepów przy Sloane Street.

Wiktoriański styl

Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

Nieruchomość składa się z pięciu wysokich, wiktoriańskich kamienic.

Nieruchomość składa się z pięciu wysokich, wiktoriańskich kamienic, których fasady odrestaurowano wykorzystując oryginalny styl wypalanej w piecu cegły. W luksusowo wyposażonych apartamentach jest wszystko czego może potrzebować nawet najbardziej wymagający klient. Znajdziemy w nich nawet pomieszczenia dla personelu, w których kierowcy czy ochroniarze mogą odpocząć, wziąć prysznic, wypić kawę i wymieniać między sobą uwagi o swoich pracodawcach.

Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

W budynku znajdują się pomieszczenia dla personelu, w których kierowcy, czy ochroniarze mogą odpocząć, wziąć prysznic, czy wypić kawę.

W budynku znajduje się też specjalna kuchnia do przygotowywania cateringu. Bo jak mówi Alex Michelin – prezes firmy Finchatton, znanej brytyjskiej firmy, która odpowiadała za zaprojektowanie budynku – „Żaden z naszych lokatorów organizując imprezę, zapewne nie będzie chciał, aby wynajęty przez niego szef kuchni wraz ze swoim zespołem krzątał się po domowej kuchni, dlatego Kingwood posiada oddzielną kuchnię cateringową”. Jednak to nie wszystko. W budynku znajduję się dostępna dla mieszkańców sala do snookera, sala kinowa, kilka reprezentacyjnych meeting pointów oraz specjalna dużych rozmiarów powierzchnia do organizowania bankietów i imprez.

Wszystko dla ciała i ducha

Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

Centrum fitness, prowadzone jest przez BodySpace, znaną brytyjską firmę propagującą zdrowy styl życia.

W kamienicy jest także SPA oraz świetne wyposażone centrum fitness, prowadzone przez BodySpace, firmę propagującą zdrowy styl życia. Jej pracownicy nie tylko opracowują lokatorom Kingwood odpowiednią dietę i program treningowy, dbają także o odnowę biologiczną oraz sferę duchową. Ceny apartamentów w Kingwood przyprawiają o zawrót głowy, nawet zamożnych Brytyjczyków. Średnia cena 1 metra kwadratowego kosztuje 300 000zł (6000 Funtów za 1 stopę kwadratową) mimo to chętnych na kupno mieszkania w luksusowej kamienicy nie brakuje.

Kingwood, czyli apartamenty premium po Londyńsku

W budynku znajduję się dostępna dla mieszkańców sala do snookera.

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj