Nike od Diora

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podczas kolekcji męskiej Dior na jesień 2020 roku, dyrektor artystyczny domu mody, Kim Jones pokazał pierwszą kreację nadchodzącej kolekcji Jordan Brand x Dior: Air Jordan I High OG Dior.

www.koceo.pl - Koceo, Pledy, Narzuty

Reklama

O tej współpracy mówiło się w świecie mody już od dawna. Dziś stała się ona faktem. – Uwielbiam mieszać ze sobą różne światy, różne pomysły, a Jordan Brand i Maison Dior są symbolami absolutnej doskonałości w swoich dziedzinach – powiedział Kim Jones. – Połączenie marek w ramach tej szczególnej współpracy oznacza zaproponowanie czegoś ekscytującego i naprawdę nowego.

www.PremiumMagazine.pl - Nike od Diora

– Każda współpraca, którą podejmujemy, zaczyna się od chęci poszerzenia naszej działalności poprzez kreatywność i innowacje w projektowaniu – dodał Martin Lotti, wiceprezes ds. designu marki Jordan. – Nasze partnerstwo z Maison Dior połączy wysokiej jakości odzież uliczną z luksusową modą. Oddamy w ten sposób hołd bogatej historii obu marek, czerpiąc inspirację z naszego dziedzictwa.

www.PremiumMagazine.pl - Nike od Diora

Model Air Jordan 1 High OG świętuje w tym roku swoje 35. urodziny. Jego najnowsza odsłona, tym razem spod znaku Dior, została wykonana we Włoszech z wysokiej jakości cielęcej skóry. Tradycyjne logo skrzydeł zostało wytłoczone z boku butów i wzbogacone o napis jest „Air Dior”. Limitowana edycja obuwia Air Jordan I High OG Dior będzie dostępna na całym świecie od kwietniu 2020 r. w wybranych sklepach Dior.

www.PremiumMagazine.pl - Nike od Diora

 

Udostępnij:

Skomentuj