Tester luksusowych nieruchomości poszukiwany

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Firma Hush Hush rozpoczęła rekrutacje na wyjątkowe stanowisko testera luksusowych domów (Luxury Home Tester). Za tygodniowy pobyt w luksusie można zarobić 2 tys. funtów. Ktoś chętny?

www.koceo.pl - Koceo, Pledy, Narzuty

Reklama

To prawdziwa praca marzeń. Wyjeżdżasz na tydzień wakacji do luksusowego hotelu, willi lub apartamentu, korzystasz ze wszystkich udogodnień i sprawdzasz czy dane miejsce spełnia wymagania firmy. Platforma poszukuje od 5 do 10 osób. „Wybrani kandydaci, z którymi skontaktujemy się w najbliższych tygodniach, będą zobowiązani do pozostania w każdej nieruchomości przez tydzień i otrzymają 2000 Funtów brytyjskich za każdy oceniany dom” – informują przedstawiciele Hush Hush.

Do przetestowania czeka m.in. luksusowy pałac na Riwierze Francuskiej, hiszpańska willa z 25 sypialniami oraz dom nad oceanem w ekskluzywnym klubie Ocean Reef na Florydzie. Wybrani kandydaci będą musieli udać się do tych i podobnych nieruchomości i przygotować szczegółowy raport obejmujący lokalizację każdej z nich, dostępność, styl oraz komfort pobytu.

Tester Luksusowych NIeruchomości - Premium Magazine Polska

Tester Luksusowych NIeruchomości - Premium Magazine Polska

Tester Luksusowych NIeruchomości - Premium Magazine Polska

Aby zostać Luxury Home Testerem nie można być karanym, trzeba posiadać aktualny paszport i być gotowym do przeprowadzania kompetentnych testów w krótkim czasie. Od kandydatów na to wyjątkowe stanowisko wymaga się także rzetelności, dbałości o szczegóły, umiejętności pisania i oczywiście gotowości do pracy w każdej chwili.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.hushhush.com/earn-2k-a-week-to-review-luxury-homes-worldwide/.

Udostępnij:

Skomentuj