Internetowy sklep z luksusowymi kocami i pledami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Koceo.pl to prawdziwa gratka dla miłośników luksusowych tekstyliów. W sklepie znajdziemy niezwykle bogatą ofertę koców, pledów, narzut oraz poduszek dekoracyjnych z segmentu premium.

Koceo to zespół profesjonalistów pełnych zaangażowania, zespół osób z pasją do najlepszych tkanin, najwyższej jakości wykonania, wyrafinowanej formy i funkcjonalnego designu – tak o sklepie mówią założyciele sklepu internetowego z największą ofertą koców i pledów w Polsce. – Jesteśmy grupą ludzi, która zapragnęła stworzyć i rozwijać sklep internetowy z największym w Polsce wyborem produktów w jednej wyspecjalizowanej dziedzinie. W dziedzinie, w której mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Tylko sprawdzony asortyment

www.koceo.pl - Premium Magazine Polska

Koceo posiada także szeroką ofertę produktów marek luksusowych w tym lidera w swojej kategorii – Red Lychee.

Sklep oferuje produkty wykonane z najróżniejszych tekstyliów, a w szczególności z najlepszych naturalnych materiałów, takich jak wełna, bawełna czy kaszmir. Koceo posiada także szeroką ofertę produktów marek luksusowych w tym lidera w swojej kategorii – Red Lychee.

– Sprawdzamy jakość wszystkich naszych produktów – zapewniają założyciele sklepu. – Red Lychee, to marka, którą charakteryzuje połączenie odpowiednich materiałów i najwyższej jakości wykonania z dbałością o najdrobniejszy szczegół. To dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jej do naszej oferty.

Niezawodna obsługa klienta

www.koceo.pl - Premium Magazine Polska

Szybka wysyłka, darmowe zwroty oraz bezpieczne formy płatności to cechy, które przekonują do koceo.pl rzesze klientów.

Poza wysoką jakością produktów Koceo.pl pieczołowicie dba o profesjonalną obsługę klienta. Szybka wysyłka, darmowe zwroty oraz bezpieczne formy płatności to cechy, które przekonują do sklepu rzesze klientów. – Nie ma dla nas nic cenniejszego niż zadowolony, powracający klient. Dlatego do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością, a nasi specjaliści śledzą produkt na każdym etapie, począwszy od pozyskania półproduktu, czy materiałów niezbędnych do wytworzenia produktu, aż po dostarczenie go pod drzwi naszych klientów. Mówi specjalista ds. rozwoju w Koceo.pl.

Jednak Koceo.pl to nie tylko sklep. Bardzo ciekawą częścią serwisu jest „Przewodnik dla kupującego” – dział, w którym można znaleźć praktyczne informacje na temat kaców i pledów, ich pielęgnacji oraz tego czym kierować się przy wyborze produktu.

Udostępnij:

Skomentuj